Bangkok Turları

“Melekler Şehri” ve “Doğu’nun Venedik’i” olarak anılan Bangkok, Tayland’ın en büyük şehri ve başkenti olduğu için her yıl milyonlarca turisti ağırlamaktadır. İhtişamı ile göz dolduran eski kraliyet evi Büyük Saray, Chao Phraya Nehri’nin kıyısında yükselene Wat Arun, şehrin ortasındaki doğa harikası Lumphini Park, yöresel ürünlerin satışa sunulduğu Chatuchak Hafta Sonu Pazarı ve çok daha fazlasını rehberli Bangkok turları ile keşfedebilirsiniz.

İşte sizler için özenle seçtiğimiz en güzel Bangkok turu fırsatları;

Bangkok – Phuket Turu
Bangkok Turu
Klasik Uzak Doğu Turu

Tüm İstanbul çıkışlı Bangkok Turları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için hemen sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Bangkok gece hayatı Asya’nın en hareketli & de kalitelilerinden. Bu devasa şehrin dört bir yanında her zevke hitap eden binlerce bar, kulüp, disko vb bulunuyor.

Bangkok gecelerinde turistlerin tercih ettiği barlar & kulüpler daha çok Khao San RoadSukhumvit, Silom gibi bölgelerde dağınık bir şekilde bulunuyorlar. Tay gençleri ise Ratchada & RCA gibi onlarca bar & kulübün birarada olduğu eğlence alanlarını tercih ediyorlar.

Bangkok gecelerinin ünlü go-go barları ise Patpong, Nana & Soi Cowboy bölgelerinde bulunuyorlar. Bu tip barlarda bikinileriyle dans eden Tay kızlarını & meşhur “ping-pong şovu” gibi çeşitli turistik seks gösterilerini izlemek mümkün.

Şehrin renkli gay-lezbiyen hayatı ise Patpong yakınlarındaki çeşitli Silom sokaklarında toplanmış durumdalar.

Bangkok’taki tüm içkili mekanların kapanma saati 02.00. Ancak bazı mekanlar özel izinleri sayesinde sabaha kadar açık kalabiliyorlar.