Bangkok Pattaya turu

Bu konu 4 yanıt ve 2 izleyen içeriyor ve en son  Keremcan Büyüktaşkın tarafından 4 yıl 10 ay önce tarihinde güncellendi.

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
 

 • Yazar
  Yazılar
 • #14137

  Mehmet PEKŞEN

  Bizde Ağustos başı gibi oraya gelmeyi düşünüyoruz ancak tur şirketleri genelde İngilizce rehberlik sunuyorlar. Oysa Türkçe rehberlik almak istiyoruz. Sizden ricamız bu hizmeti siz verebiliyormusunuz ve ücreti ne kadar. Bizde 4 kişiyiz ve birdebunun içinde 11yaşında oğlum var genelde ailelerin gidebileceği yerlerle ilgili bir planlamada yaparsanız sevinirim. Cevabıda acil alabilirsem sevinirim ona göre turlarsa görüşeceğim. Şimdiden teşekkür ederim.

  #14138

  Merhabalar,

  Ben Türkiye’de yaşadığım için maalesef size rehberlik hizmeti veremiyorum.

  Ancak bildiğim kadarıyla çok sayıda Türk rehberli tur düzenleniyor. Mesela güvenilir firmalardan olan ETS Tur’un Türkçe rehberlik hizmetli Bangkok-Pattaya turu var, bilgileri bu sayfada görebilirsiniz.

  Fakat şunu da söylemem lazım ki, Pattaya çocuklar için çok da uygun bir yer değil. Burası Tayland’ın seks turizmi merkezi, ayrıca denizi pek temiz değil. Bu yüzden belki Koh Samui veya Phuket gibi bir yere gitmeniz daha uygun olabilir.

  İyi günler

  #23804

  megrı turızm

  merhabalar
  acaba back lınk adresınızı verırmısınız saygılarımla

  #23831

  Nilgün palan

  Singapur,bangkok,phuket gezisine gideceğiz. Ben taylandın kuzeyini de görmek istiyorum. Uzun boyunlu kadınların olduğu yeride. Oraya gidiş dönüş yapabilirmiyiz. İngilizcemiz var.

  #23882

  Merhaba,

  Biraz fazla turistik olsa da, Chiang Mai yakınlarında uzun boyunlu kadınların köyleri bulunuyor, isterseniz buraya gidebilirsiniz. Chiang Mai’ye Bangok veya Phuket’ten uçabilirsiniz.

  İyi günler

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

Yazar

Scroll Up