Pattaya adaları

Tayland Gezi Rehberi Forumlar Tayland Forumu Pattaya adaları

Bu konu 2 yanıt ve 2 izleyen içeriyor ve en son  Keremcan Büyüktaşkın tarafından 1 yıl 10 ay önce tarihinde güncellendi.

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 

 • Yazar
  Yazılar
 • #27932

  Anonim

  merhaba, öümüzdeki hafta 4 arkadaş tayland’a gideceğiz. seyahat esnasında 3 gün Pattaya da kalacağımızdan, merak ettiğim Pattaya da hangi adaya gitmemizi tavsiye edersiniz.

  Bir başka sorum sayfanızda alış veriş yerlerini tanıtmışsınız. fakat merak ediyorum Bangkong da reduced telefon nereden alabiliz.

  Çok teşekkürler..

  #27933

  Anonim

  ek bir sorum daha olacak. Bangkong a indiğimizde telefon kartı almak istiyoruz. (aynı zamanda kambocia ve hongkong da da kullana bileceğimiz) Hangi telekom şirketini tavsiye edersiniz???

  #27935

  Merhaba,

  Pattaya’daki en popüler ada Koh Larn. Buraya teknelerle kolayca ulaşabilirsiniz.

  Reduced telefon nedir bilmiyorum, ancak Bangkok’ta cep telefonları ile ilgili en popüler yer MBK alışveriş merkezi. Burada cep telefonu satın alabilir veya her türlü işlemi yaptırabilirsiniz.

  Bangkok’a indiğinizde havaalanından herhangi bir SIM kartı satın alabilirsiniz. Ben özellikle DTAC veya AIS tavsiye edebilirim.

  Ancak bildiğim kadarıyla farklı ülkelerde kullanabilmek için ayrıca roaming paketi satın almanız gerekiyor. Kamboçya ve Hong Hong’dan yeni kartlar almanız daha avantajlı olabilir.

  İyi günler

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

Paylaş

Yazar

Scroll Up