Phuket’te jet ski kiralamak

Bu konu 1 yanıt ve 2 izleyen içeriyor ve en son  Keremcan Büyüktaşkın tarafından 5 yıl 11 ay önce tarihinde güncellendi.

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 

 • Yazar
  Yazılar
 • #20589

  abdullah q

  öncelikle site yönetimine tsk ediyorum bilgileriniz ısığında bir geziye cıkıcam diyebilirim önümüzdeki hafta 15 günlük tayland gezisine cıkıyorum patong plajında güvenilir jetski kiralayabileceğimiz yer varmı?

  #20596

  Merhabalar,

  Öncelikle güzel sözleriniz için teşekkür ederim.

  Sorunuza gelince, size önerim en iyisi hiç jet ski kiralamayın olacak. Güvenilir yer var mı diye yabancı forumlarda bir arama yaptım, ancak hiç böyle bir tavsiye ile karşılaşmadım. Hemen herkes kiralanmamasında fayda olduğunu söylüyor.

  Phuket & Pattaya’da jet ski dolandırıcılığı maalesef çeşitli haberlere & belgesellere de konu olmuş büyük bir problem. Bu yüzden bence en iyisi hiç jet ski kiralamayın & de tatilinizin zehir olması riskine girmeyin.

  Eğer yine de kiralayacaksanız, denizin içindeki değil kumsaldaki bir jet ski’yi talep edin. Tüm gövdesini iyice inceleyin & fotoğraflarını ya da videosunu çekin. Ayrıca sigortası olup olmadığını da sorun. Bir problemle karşılaştığınız takdirde ise turist polisini çağırın.

  İyi günler

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

Scroll Up