• Bu konu 2 yanıt içerir, 2 izleyen vardır ve en son 10 yıl 4 ay önce Fatih tarafından güncellenmiştir.
3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Yazar
    Yazılar
    Fatih

Merhaba,

Öncelikle sitenin gerçekten çok faydalı ve aydınlatıcı olduğunu belirtmek istiyorum

Tayland’a bir süre iş bakmak ve akabinde olabilirse orada yaşamayı düşünüyorum. Bunun için İstanbul’daki konsolosluktan 3 girişli 60+60+60 6 aylık turist vizesi almak istiyorum. Konuyla ilgili sitedeki vizeler başlığında gayet detaylı ve açıklayıcı bilgiler vermişsiniz. Benim ekstradan bilmek istediğim bazı detaylar var. Bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

– Başvuru için özel bir şart var mı? Yani bu 3 girişli vizeyi almak Türkiye’de zor mudur kolay mıdır?

– Vize için gitmeden ne kadar zaman önce başvuruda bulunmamız sağlıklı olacaktır.

– Tayland göçmen bürolarında +30 günlük uzatma alma durumundan bahsetmişsiniz. Bunun için bazı şartlar aranıyor mu? 1600 baht karşılığında kolayca alabiliyor muyuz? Benim istedğim uzatmalı 60+30+60+60+30 vizesi almak.

Teşekkürler şimdiden.

Keremcan Büyüktaşkın
      Anahtar yönetici

Merhabalar,

Oncelikle guzel sozleriniz icin tesekkur ederim, sitenin faydali olmasina sevindim.

Sorulariniza gelince, 3 girisli vizeyi almak gayet kolay. Başvuru formu, 2 adet resim, uçak biletinizin çıktısı/fotokopisi & vize ücreti ile basvurdugunuz zaman, genelde ayni gun icerisinde vizenizi kolayca alabiliyorsunuz.

Vizeyi gidis tarihinize cok yakin almanizi tavsiye ederim. Vizenin tum giris haklarini verilis tarihinden itibaren 6 ay icerisinde kullanmak gerekiyor. Siz de 3 giris hakki kullanmak istediginiz icin vizeyi ulkeye girisinize yakin almakta fayda var. Boylelikle 5. ay sonunda veya 6. ay icinde son giris hakkinizi da kullanabilirsiniz ve sonraki bir tarihte uzatmasini da yapabilirsiniz.

Gocmen burolarindan 30 gun uzatma 1900 baht karsiliginda genelde ayni gun icinde kolayca yapilabiliyor. Ozel bir sart aranmiyor.

Simdiden iyi yolculuklar dilerim.

Iyi gunler

Fatih

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim Keremcan bey.

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
        • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.