Tayland internet paketi

Bu konu 8 yanıt ve 2 izleyen içeriyor ve en son  Keremcan Büyüktaşkın tarafından 4 yıl 7 ay önce tarihinde güncellendi.

9 yazı görüntüleniyor - 1 ile 9 arası (toplam 9)
 

 • Yazar
  Yazılar
 • #23633

  Evren

  Sayın yönetici öncelikle böylesine faydalı bir site yaptığınız için teşekkür ederim aradığım bütün bilgileri buldum. Bir sorum olacaktı yakında gezme amacıyla Taylandta olacağım ve telefonumda sürekli internetim olsun istiyorum. Türkiyedeki konuşma+internet paketleri gibi önerebileceğiniz bir paket varmı acaba? Teşekür ederim kolay gelsin.

  #23635

  Merhaba,

  Ben DTAC firmasının akıllı telefon paketini kullanıyorum ve oldukça memnunum. 200 baht yani yaklaşık 15 TL karşılığında 1 ay boyunca her yöne 100 dakika konuşma, 3G 500 mb internet ve ücretsiz Facebook kullanımı hakkınız oluyor.

  Eğer daha fazla data kullanımınız olacaksa, daha üst düzey bir paketi de seçebilirsiniz. DTAC akıllı telefon paket bilgilerini burada görebilirsiniz.

  Tayland’a geldiğinizde Suvarnabhumi havaalanındaki DTAC merkezinden veya şehir içindeki 7-Eleven’lardan Sim kartınızı satın alabilirsiniz.

  İyi günler

  #24069

  cevdet

  bu kartlar örneğin 1 aylık en üst paket 45 tl oluyor 1 ay sonunda kendiliğinden kapanıyor mu kullan at özelliğinde mi kartlar?

  #24072

  Merhaba,

  Hayır kart kapanmıyor, sadece abone olduğunuz paket kullanımı sona eriyor. Eğer kartta hala kontörünüz kalmışsa, geçerli tarife üzerinden konuşmaya devam edebilirsiniz.

  İyi günler

  #24105

  cevdet

  bangkok-pattaya-phuket her bölgesinde internet için çekim gücü iyi mi?Adalar olsun vb diğer yerlerde?Facebook ücretsiz demişsiniz foto paylaşma görüntüleme ve yükleme de mi ücretsiz?

  #24126

  Merhaba,

  Evet Bangkok-Pattaya-Phuket bölgelerinde çekim gücü oldukça iyi. Facebook hakkında ise detaylı bilgileri bilmiyorum.

  İyi günler

  #24155

  şükrü sarıahmet

  Merhaba,

  Bahsettiğiniz DTAC firması Phuket havaalanında da mevcut mudur. Bu bahsettiğiniz paketler hattı aldıktan sonra mı geçerli. 200 baht veriyorsun kullanıp atıyor musun yoksa Türkiye’deki gibi önce hat açılış parası filan arkasından bu paketleri mi alıyorsun.

  #24156

  şükrü sarıahmet

  Birde 100 dakika konuşma sadece Tayland içinde mi geçerli.. Yoksa Phuket ‘ten Türkiye’ye de geçerli mi?

  #24157

  Merhaba,

  Bunlar kullan at paketler, açılış ücreti ödemiyorsunuz. 100 dakika konuşma sadece Tayland içinde geçerli. Phuket havaalanında kartı alabilir misiniz bilmiyorum, ama orada bulamazsanız bile herhangi bir 7-Eleven’dan satın alabilirsiniz.

  İyi günler

9 yazı görüntüleniyor - 1 ile 9 arası (toplam 9)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

Yazar

Scroll Up