Tayland gece hayatı dünya çapında meşhur. Gerek başkent Bangkok, gerek ünlü Phuket adası, gerekse günah şehri Pattaya tüm turistlere sınırsız bir eğlenceyi garantiliyorlar. Tayland’ın muhteşem gece hayatını görmek için her yıl milyonlarca ziyaretçi ülkeye akın ediyor. Gündüzleri plajda ve alışveriş merkezlerinde geçirdikten sonra sıra muhteşem Tayland gecelerine geliyor.

Tayland gece hayatı nın en hareketli olduğu yer kuşkusuz Pattaya. Bu ünlü günah şehrinin merkezi olan Walking Street gece hayatının merkezi. Bu caddede her milletten binlerce insan her gece sınırsız eğlenceye doyuyor.

Phuket adası gece hayatı denince ilk akla gelen yer Patong Plajı. Bu ünlü plajda her zevke hitap eden yüzlerce bar, kulüp, disko, kabare vb var. Patpong’da tayland gece hayatı nı en güzel şekilde deneyimlemek mümkün.

Bangkok Asya’nın muhtemelen en renkli gece hayatına sahip şehri. Turistler daha çok Sukhumvit, Nana, Patpong, Khao San Road gibi bölgeleri tercih ediyorlar. Taylar ise RCA ve Ratchada gibi eğlence merkezlerini mesken tutmuş durumdalar. Bu devasa şehirde her zevke uygun mekanlar var.

[display-posts layout=”heading-block” posts_per_page=”15″ include_excerpt=”true” id=”3373,3365,1515,4577,5636,5640,5634,5638″ order=”ASC” orderby=”ID” image_size=”alterna-s-thumbs” wrapper=”div”]