Uzakdoğu bizi kendimize getirir

Hele bir de uzak yerlerine yolculuk ediyorsak… Ünlü bir düşünürün söylemiş olduğu “Her yolculuk bizi kendimize getirir” sözü gerçekten de çok anlamlı. Yapmış olduğumuz her yolculuk bize yeni şeyler kattığı gibi, hayata farklı gözlerle bakmamızı sağlar ve her seferinde yepyeni pencerelerden geçeriz.

Bunu yapabilmenin en güzel yollarından biri de Uzakdoğu turlarına çıkmaktır. Kültürel hayatların, geleneklerin sıkı sıkı devam ettirildiği yerlerden geçmek, üzerinde elbisesi olmasa da kocaman gülen yüzlerle size bakan insanlarla tanışmak çok farklı bir yolculuk deneyimine alıştırıyor insanı.

 

Rengarenk yaşamlar sizi bekliyor

tayland-dag-kabileleri-karen

İster kendiniz bir bilet alarak, isterseniz de tur firmalarının düzenlediği Uzakdoğu turlarına katılarak bu özel medeniyetlerin olduğu bölgeleri gezebilirsiniz.

Özellikle balayı turları arasında da çok tercih edilen Tayland, bölgenin mükemmel doğasını, güleryüzlü ve sıcakkanlı insanlarını, Uzakdoğu eğlence hayatını görebileceğiniz en güzel rotalardan biri oluyor.

Yerel halkın rengarenk yaşamlarına tanık olacağınız Tayland gezisini, Gruppal tatil fırsatlarından çok uygun fiyatlara alabilirsiniz.

 

Uzakdoğu’yu gemiyle keşfetme zamanı!

tayland-longtail-uzun-kuyruk-tekne

Son yılların popüler tatil seçeneklerinden biri de gemi ve nehir turları oluyor. Dilerseniz Uzakdoğu’yu nehir gezileri yaparak da keşfe çıkabilirsiniz.

Birbirinden konforlu nehir gemileriyle kimi zaman sakince akan kimi zamansa bir genişleyip bir daralan nehirler üzerinde, Uzakdoğu’nun renkli yaşamına tanık olabilirsiniz.

Tayland’ın güzelliklerini Mekong Nehri’nde yapılan turlarla da gezebilirsiniz. Mekong Deltası’nın eşsiz güzelliğini ve Uzakdoğu’nun gizemli yerlerini bu gezi programlarıyla görebilirsiniz.

Paylaş

Benzer

Yazar

Scroll Up