#13034
Keremcan Büyüktaşkın
Anahtar yönetici

Merhabalar,

Rica ederim, siteyi faydalı bulmanıza sevindim.

Evet, belirttiğiniz bölgeler aileler için uygun yerler, hem Havaray/Metro hattı üzerindeler, hem de AVM’lere yakınlar. Bangkok otelleri sayfasından rezervasyon yapabilirsiniz.

Siam Square (Pathumwan) bölgesi Havaray hattı üzerinde bulunan oldukça merkezi bir seçenek. AVM’lerin çoğu bu bölgede bulunuyor.

Sukhumvit oldukça uzun bir cadde ve burada çeşitli bütçelere uygun çok sayıda otel bulunuyor. Ancak Nana ve Asok istasyonları arasındaki bölgeden kaçınmanızı tavsiye ederim, burası Bangkok’un aktif seks turizmi merkezlerinden.

Silom Bangkok’un finans merkezi ve burada oldukça kaliteli oteller bulunuyor. Bütçenizi bilmiyorum ama özellikle nehir kenarı tarafındaki oteller oldukça lüks seçenekler. Buradan tarihi bölgeye nehir tekneleri ile ulaşmak da mümkün. Ancak Bangkok’un diğer seks turizmi merkezlerinden Patpong da Silom’da bulunuyor.

Phuket’te ise yan yana bulunan Karon ve Kata plajları aileler için uygun seçenekler. Kata ikiz koylardan oluşuyor ve etrafında çok sayıda restoran vb var. Karon’da ise oldukça uzun bir plajın paralelinde çok sayıda otel bulunuyor. Gerçi burada da bazı noktalarda seks turistlerine hitap eden yerler var, ancak Patong’da olduğu kadar görünür değiller. Patong buraya kısa sayılabilecek bir mesafede, çoğunuz uyduktan sonra gece hayatını görmek için buraya gidebilirsiniz.

Ayrıca Bang Thao ve Surin plajları da uygun yerler, buralarda çok sayıda lüks otel bulunuyor. Phuket otelleri sayfasından rezervasyon yapabilirsiniz.

Uçak biletine gelince, şu sayfada Skyscanner arama sonuçlarına baktığımda gideceğiniz dönemde tek yön 60 tl civarına Bangkok-Phuket bileti almak mümkün gözüküyor. Ben eğer tarihleriniz kesinse şimdiden almanızı tavsiye ederim. Ağustosta bilet fiyatları artacaktır, şimdiden almak daha ekonomik olacaktır.

İyi günler