6 yazı görüntüleniyor - 1 ile 6 arası (toplam 6)
 • Yazar
  Yazılar
 • #20768
  İrem

   Merhaba, Tayland’a 10-15 günlük bir balayı seyahatı planlıyoruz Mayıs ayı içinde.
   Planladığımız rota Bangkok üzerinden Phuket’e, oradan Phi Phi adasına oradan da Koh Samui ve Koh Phangan adalarına geçmekti. Oradan da tekrar Bangkok üzerinden Türkiye’ye dönüş.
   Ancak Bangkok şu an güvenli değil diye duyuyoruz. Gerçekten öyle mi? Seyahatimizi Singapur üzerinden adalara geçmek olarak planlasak ne kadar mantıklı davranmış oluruz.
   Kendimizi tura değil kendimize emanet edeceğimiz için biraz daha planlı ve titiz davranmaya çalışıyoruz.
   Yardımlarınız için teşekkürler.

   #20795
   ali can

    irem bangkokta sokak gösterileri var. amcalar cadır kurmuş yollara parklara. konserler falan. ama şiddet yok. her şekilde istanbuldan daha güvenlidir.
    rahatlıkla gidebilirsiniz

    #20796
    Mehmet ali yurtsever

     15 gün önce orada bulundum. Barikat gibi şeyler gördüm ama büyüyecek bişey yok. Gösteriniz içine girmesseniz sıkıntı olacağını sanmam

     #20870
     ali aydin

      1 yili askin suredir burada yasiyorum…kiz arkadasim tai..o gosteri alanlarinada gittim..sizi orda goren herkes gulumsuyor…her gece disari cikarim tekproblem yasamadim…sanirim anlatabilmisimdir…

      #20874
      Keremcan Büyüktaşkın
      Anahtar yönetici

       Merhabalar,

       Gösteri düzenlenen alanlara gitmenin pek iyi bir fikir olmadığını düşünüyorum. Şu videoda görülebileceği gibi, bu süreçte karşıt gruplar tarafından gösteri alanlarına çok sayıda silahlı saldırı düzenlendi. Hatta turist merkezi Khao San Road yakınındaki gösteri alanına da bildiğim kadarı ile bir silahlı saldırı oldu. Bu tip bir saldırının ne zaman gerçekleşebileceği belli olmadığı için, her ihtimale karşı bu tip gösterilerden uzak durmakta fayda var.

       İyi günler

       #21583
       Keremcan Büyüktaşkın
       Anahtar yönetici

        Dün, daha önce yukarıda yazdıklarımı doğrular nitelikte üzücü bir olay yaşandı. Bangkok’un sırt çantalı gezgin merkezi Khao San Road’a sadece 5 dakika mesafede bulunan Demokrasi Anıtı etrafındaki kampa saldırı düzenlendi. Maalesef 3 kişi hayatını kaybetti ve 20 kişi yaralandı.

        Yineliyorum, lütfen bu tür protestocu kamplarına gitmekten veya gösterilere katılmaktan kaçının, başka insanlara da bu tip yerlerin güvenli olduğunu söylemeyin. Bu tür saldırıların ne zaman olacağını bilmek mümkün değil, gereksiz yere risk almaya hiç gerek yok.

        http://www.bbc.co.uk/turkce/haberler/2014/05/140515_tayland_saldiri.shtml

       6 yazı görüntüleniyor - 1 ile 6 arası (toplam 6)
       • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.