• Bu konu 2 yanıt içerir, 2 izleyen vardır ve en son 8 yıl 1 ay önce murat elmas tarafından güncellenmiştir.
3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Yazar
  Yazılar
 • #21980
  irem & julie

  Merhabalar, biz 3 arkadaş 5 temmuz-12 ağustos arası bangkok – pattaya – singapur turuna gitmeye hazırlanıyoruz. Ufak bi araştırma sonrası farkettik ki extra turlara para vermektense kendi başımıza pazarlıkla gitsek ciddi kara geçiyoruz. bir de tur içinde deniz yok, mercan adasına gidip denizden güneşten de faydalanalım istiyoruz. bangkok’ta ve pattaya’da bizi dilediğimiz yerlerde gezdirebilecek rehber-rehberler nasıl temin edebiliriz, ücretler kaç civarıdır?

  iyi çalışmalar.

  #21981
  Keremcan Büyüktaşkın
  Anahtar yönetici

  Merhabalar,

  Size maalesef rehber öneremiyorum. Kendim şu an Tayland’da değilim ve tavsiye edebileceğim bir rehber de tanımıyorum.

  Ancak, açıkçası rehbere ihtiyacınız olduğunu da düşünmüyorum. Bu sitede, bahsettiğiniz yerleri kendi başınıza rahatlıkla gezmenize yetecek her türlü bilgi var.

  İyi günler

  #21982
  murat elmas

  Sn İrem&Julie 2013 ağustosta orta derece ingilizce ile Tayland’a gitmiş biri olarak kesinlikle rehber veya tura ihtiyacınız yok.Sadece bu siteden yapacağınız araştırmalar sonucunda tuttuğunuz notlarla gidebilirsiniz.Keremcan Bey bu konuda gerçekten büyük bir bilgi havuzu oluşturmuş.Teşekkür ediyorum kendisine.Ulaşım bölgeler arasında”skytrain”ve nehirde gemi ile çok kolay.Tuktuklara fazla gerek yok,yorucu oluyor.Mercan adaları ve güneş muson zamanı civarı olduğundan zayıf kalabilir.Tayland’ın en büyük tehlikesi ”alışkanlık”yapması:)2014 Ağustos 15-30 arası yine oradayım.Sizlere iyi tatiller…

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • ‘bangkok ve pattaya için türk rehber’ konusu yeni yanıtlara kapalı.