2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #20548
  Berk

   Merhaba gerçekten eksiksiz bir siteniz var çok teşekkürler.:) Gelecek ay Taylanda gidiyoruz ve ardından karayoluyla Kamboçya Laos Vietnam yapacağız.Kışlık giysilerimizi ve diğer gereksiz eşyalarımızı Bangkokta bırakıp dönünce geri alalım diyoruz.Bırakabileceğimiz güvenli bir yer varmıdır acaba?Çok teşekkürler şimdiden.:)

   #20549
   Keremcan Büyüktaşkın
   Anahtar yönetici

    Merhabalar,

    Öncelikle güzel sözleriniz için teşekkürler, sitenin faydalı olmasına sevindim.

    Sorunuza gelince, Sukhumvit bölgesindeki Bangkok Self Storage isimli firma bu tür bir hizmet veriyor. Ben geçtiğimiz yıllarda burayı birkaç kez kullandım & oldukça memnun kaldım, son derece profesyonel bir firma. Çantanızı haftalık 100 baht karşılığında bırakabilirsiniz. Özellikle çantanın içinde laptop gibi değerli eşyalar olacaksa bu yüksek güvenlikli yeri tavsiye ederim.

    Sırt çantalı gezgin tarzı bir gezi yapacağınıza göre Khao San Road civarında kalırsınız diye tahmin ediyorum. Sukhumvit buraya biraz uzak, isterseniz KSR’da bir yere de bırakabilirsiniz. Ben daha önce kullanmadım, ancak United Travelers Connection ismindeki İsrailli gezginlere hitap eden konukevinde çanta bırakma hizmeti olduğunu biliyorum. Diğer bir alternatif Rikka Inn isimli otel, sitelerine baktığım zaman günlük 20 baht ücretle çanta bırakma servisleri olduğunu görüyorum. Diğer yerde ücret muhtemelen daha düşük olacaktır.

    Şimdiden iyi yolculuklar & keyifli seyahatler.

    İyi günler

   2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
   • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.