• Bu konu 1 yanıt içerir, 2 izleyen vardır ve en son 8 yıl 7 ay önce Orhan tarafından güncellenmiştir.
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #7278
  Orhan

  Merhabalar,
  Öncelikle böyle faydalı bir site için çok teşekkürler, verdiğiniz bilgiler çok işimize yaradı. Eğer bir aksilik olmazsa ocak ayı sonunda Koh Samui’ye gitmeyi düşünüyoruz. Fakat resimlerde gördüğümüz kadarıyla burası çok da güzel bir denize sahip değil gibi. Resimler de bizi yanıltmış olabilir, bu yüzden denizin güzelliği & duruluğunu ön planda tutan bize nerelerini tavsiye edersiniz?

  #7282
  Keremcan Büyüktaşkın
  Anahtar yönetici

  Merhabalar,

  Öncelikle güzel yorumlarınız için teşekkür ederim, sitenin faydalı olmasına sevindim. 🙂

  Sorunuza gelince, Koh Samui’de çok sayıda değişik plaj bulunuyor, ancak bu albümde sadece 2-3 plajın resimleri var. Açıkçası ben Samui uzmanı değilim, daha çok komşu Koh Phangan adasında konaklıyorum. Ancak hatırladığım kadarıyla Samui’nin doğu kıyısında bulunan Lamai & Chaweng plajları daha dalgalıydı, tabii bu gittiğim mevsimle de ilgili olabilir. Ayrıca bu plajlarda bayağı bir jet-ski trafiği vardı. Kuzeyde bulunan Bophut gibi plajlar ise daha sakindi diye hatırlıyorum.

  Kusura bakmayın bu konuda net cevap veremiyorum, ama şöyle bir sayfa buldum, belki buradaki resimler karar vermenize yardımcı olabilir: En güzel Koh Samui plajları

  Şimdiden iyi yolculuklar dilerim

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.