2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #12874
  Bobby

  selamlar paylasiminizi okudum mukemmel bilgiler iceriyor yanliz sormam gereken seyler war. ben pattaya`ya yerlesiyorum ewim kiralanmis hazir.ewimde elektornik malzemeler olucak camera,tv gibi ekipmanlar ewlerde hirsizlik olaylari yada orada yasayanalara ozel hirsizlikla yapiliyor mu takip olayi war mi ?

  #12875
  Keremcan Büyüktaşkın
  Anahtar yönetici

  Merhabalar,

  Açıkçası ben Pattaya’da hemen hiç vakit geçirmediğim için net bir bilgi veremeyeceğim.

  Ancak Pattaya’da suç oranlarının diğer turist merkezlerine göre daha yüksek olduğu duyumlarını alıyorum. Bu, evlerden yapılan hırsızlığı da kapsıyor mu bilemiyorum. Fakat Pattaya’da yaşayan çok sayıda batılı olduğuna göre çok problem olacağını da zannetmiyorum. Kapılarınızı ekstra asma kilitlerle güçlendirirseniz muhtemelen problem olmaz.

  Ayrıca iletişim kurduğunuz veya evinize aldığınız kişilere dikkat etmekte de fayda var. Kimi zaman özellikle fahişelerin & ladyboyların insanları içkilerine attıkları ilaçlarla uyutarak soydukları haberlerini okuyoruz. Sadece onlar da değil, başta Rus mafyası olmak üzere birçok uluslararası suçlu maalesef Pattaya’yı mesken edinmiş durumda. Bu yüzden de dikkatli olmakta fayda var.

  Pattaya’da yaşayan çok sayıda Türk bulunuyor & bu arkadaşlar internette Pattaya’ya özel çeşitli ortamlarda toplanıyorlar. Sorunuzu bu mecralarda sorarsanız deneyimli kişiler muhtemelen size daha faydalı bilgiler vereceklerdir.

  İyi günler

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.