• Bu konu 2 yanıt içerir, 2 izleyen vardır ve en son 6 yıl 8 ay önce muzaffer beler tarafından güncellenmiştir.
3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Yazar
  Yazılar
 • #23165
  Safa TÜRK

  Merhaba ben Pattaya ya gitmek istiyorum bunun için bana neler gerekli. ingilizcemin yeterli olduğunu düşünüyorum. Güvenli bir yer midir? Ne kadar Para ihtiyacım olabilir. Nereleri önerirsiniz? Bu arada ne kadar lazım olabilirden kastım cidden eğlennmeye gideceğim bir hafta boyunca.Otel de mi kalmak daha iyidir yoksa 1 haftalık daire mi? Yardımcı olursanız sevinirim. Bir de burada hangi aylarda daha hareketli oluyor

  #23179
  Keremcan Büyüktaşkın
  Anahtar yönetici

  Merhaba,

  Pattaya daha çok seks turizmi ile öne çıkan bir yer olduğu için diğer Tayland şehirlerine göre biraz daha az güvenli. Ancak belirli başlı tehlikelerin bilincinde olursanız muhtemelen güvenli bir tatil geçirebilirsiniz. Bunun için de Tayland dikkat edilecekler sayfasını okumanızı öneririm.

  Harcamalar konusu içinse Tayland Fiyatları sayfasına bakabilirsiniz.

  Pattaya’yı ziyaret etmek için en iyi dönem Kasım-Mart arası diyebilirim. Bu dönem muson yağmurları olmadığı için yüksek sezon.

  Otel yerine daire tutmanız tabii daha iyi olabilir, ancak yüksek bir depozito isteyebilirler, bunu araştırmanız lazım.

  Açıkçası önerebileceğim yerler bu sitede Pattaya bölümünde göreceğiniz yerler ile sınırlı. Pattaya benim sevmediğim bir yer ve toplamda sadece 2 gece bulundum. Bu yüzden de belki başka kaynaklardan da bilgi edinmeniz yerinde olur.

  İyi günler

  #23270
  muzaffer beler

  arkadasım ne zaman gıdıyorsun bız 4 kısıyız 13 mart 10 gece gıdıcez bırını arıyorsan takıl bız muzaffer beler 05304989292

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.