• Bu konu 2 yanıt içerir, 2 izleyen vardır ve en son 7 yıl 6 ay önce mehmet kılıç tarafından güncellenmiştir.
3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Yazar
  Yazılar
 • #21954
  mehmet kılıç

  Merhaba
  01 15 Temmuz arasında singapur kamboçya tayland tatilinde olacağım. Yazılarınızı okudum verdiğiniz detaylı bilgiler için teşekkürler. Balıkçılıkla ilginiz varmı bilmiyorum ama phukette kılıçbalığı için günlük turlar olduğunu duymuştum. Bİldiğiniz yada forumda bu konuya ilgisi, bilgisi olan arkadaşlar varsa uygun fiyatlı güvenilir acente var mı ?

  #21957
  Keremcan Büyüktaşkın
  Anahtar yönetici

  Merhabalar,

  Öncelikle teşekkür ederim, sitenin faydalı olmasına sevindim.

  Sorunuza gelince, maalesef benim bu konuya ilgim yok ve dolayısıyla pek bilgim de yok. Ancak ufak bir Google araması yaptım ve bazı Tripadvisor yorumlarına rastladım.

  Wahoo isimli firmanın Tripadvisor yorumları son derece olumlu. Ancak, bu biraz pahalı bir seçenek gibi gözüküyor. Firmanın yöneticileri sanırım batılılar, ki bu da Tayland’da genelde bir avantaj anlamına geliyor. Yabancılar tarafından işletilen yerler genelde daha profesyonel oluyorlar. Firmanın hizmetleri ile ilgili bilgi almak veya iletişime geçmek isterseniz web sitelerine bakabilirsiniz.

  Phuket Fishing Charters isimli firmanın Tripadvisor yorumları ise genel olarak olumlu. Burası sanırım daha ucuz bir seçenek. Ayrıca anladığım kadarıyla fima bir Avustralyalı tarafından işletiliyor. Hizmetleri ile ilgili bilgi almak veya iletişime geçmek isterseniz web sitelerine bakabilirsiniz.

  İyi günler

  #21992
  mehmet kılıç

  ilgi ve zahmetiniz için teşekkür ederim. İkiside güzel alternatif gibi gözüküyor. gidince uygun fiyatlı olan denenebilir. yazılarınızdan faydalanıp güzel bir tatil geçireceğimizi umuyoruz 🙂

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.