• Bu konu 2 yanıt içerir, 3 izleyen vardır ve en son 7 yıl 8 ay önce hulya tarafından güncellenmiştir.
3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Yazar
  Yazılar
 • #27938
  Anonim

   Merhaba,

   Biz 2 kişi tatil amaçlı taylanda gitmeyi düşündük 5 gece 6 günü de phukete ayırdık. Biz phi phi adalarını tur ile gezmeyi düşünürken orada konaklama ve adayı daha iyi gözlemleme fırsatı bize mantıklı geldi.Ama bunu nasıl yapacağımızı bir türlü kafada oturtamadık.

   Otel/hostel e ilk gün giriş yapıp valizlerimizi oraya emanet ederek sırt çantasıyla 2 günlüğüne gidip sonrasında tekrar aynı yere dönmek mi daha mantıklı yada ilk gün valizlerle phuket havalimanından phi phi adasına geçip sonra phukete gelmek mi daha mantıklı ?

   Otel/hostel e geçiş yaptıktan sonra onların sundukları uygun feribot fiyatlarından yararlanmayı düşünmüştüm aslında çünkü havalimanından nasıl geçileceği konusunda bir fikrim yok .

   Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

   #27955
   Keremcan Büyüktaşkın
   Anahtar yönetici

    Merhaba,

    Muhtemelen Phuket’te birkaç gün kaldıktan sonra Phi Phi’ye geçmeniz daha mantıklı olacaktır. Phuket’e geldiğinizde zaten yorgun olursunuz, dinlendikten sonra geçersiniz.

    Phuket’in her yerinde feribot rıhtımına transfer dahil Phi Phi biletleri satılıyor. Kolayca ulaşabilirsiniz.

    İyi günler

    #28021
    hulya

     Selamlar,

     9 ve 8 yaşındaki kızlarımızla Şubat ayında Taylanda gitmek istiyoruz hem kültürel hemde deniz tatili yapmak istiyoruz. Sizce nasıl bir rota çizmek daha uygun olur. Daha önceden giden arkadaşlarımız Bangkok’un çocuklar için pek uygun olmadığını söylüyor.
     Airbnb den ev kiralamayı düşünüyorum hangi bölgeleri seçmeliyim

    3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
    • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.