2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #20860
  fatih

  daha önce muhtemele soruldu ancak site takipçileribenim sorumda belki hem beni hemde başkalarını aydınlatacak daha detaylı bilgiye ulaşabileceklerdir düşüncesiyle aktarıyorum:

  sitenizi vizeler konusunda daha etraflıca incelediğimde. tay dili eğitimi veren kurumlardan birine yazıldığımız zaman 1 yıllık vize alabiliyormuşuz.
  Taydili konusunda vize almak için tavsiye edeceğiniz eğitim kurumu var mı? adres değişikliği olduğu zaman sorun oluyor mu? 90 günde bir göçmen bürosuna gidip adresimizi teyit ettirmemiz gerekiyormuşta. mesala dil okulu phukette yaşadığım yer bangkok ta gibi vs.. birde internette taylanda gitmeden eğitim kurumuyla iletişim kurarak çözebiliyor muyuz?

  ve sanırım bu vize için taylanda gidiş sırasında uçağa binerken dönüş bileti almama gerek kalmayacak çünkü 1 yıllık bir vize olduğu için 1 yıl sonrasına bilet bulmakta zaten pek mümkün değil.

  teşekküler

  #20877
  Keremcan Büyüktaşkın
  Anahtar yönetici

  Merhabalar,

  Daha önce kendim böyle bir kursa katılmadığı için spesifik bir tavsiyede bulunamıyorum, ancak Bangkok kursları ve Chiang Mai kursları sayfalarında bazı okul isimlerini bulabilirsiniz.

  Öncelikle okullarla iletişime geçip formları doldurduktan ve ödeme yaptıktan sonra Tayland büyükelçiliği ile iletişime geçerek 2000 baht karşılığında 90 günlük vizenizi alabilirsiniz. Daha sonra Tayland’da her 90 günde bir 1900 baht karşılığında vizenizi uzatmanız gerekiyor. İngilizce biliyorsanız, süreç şu sayfada ayrıntılı bir şekilde anlatılımş.

  Aynı yazar şu yazıda kendisine göre Bangkok’un en iyi dil okullarını listelemiş. Bu okullardan biri olan Pro Language’in fiyatlarına baktığımda 1 yıllık öğrenci vizesi almanız sağlayan 180 saatlik kurs ücreti 23,000 baht olarak gözüküyor. Bu sanırım size bir fikir verir.

  İyi günler

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.