2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #22028
  Caner

  Kerem Bey iyi günler

  Temmuz ayında Bangkok ve Phuket gezisine çıkacağız. Bu yüzden sitenizi inceledim sizi tebrik ederim herşeyi en ince detayına kadar anlatmışsınız elinize emeğinize sağlık. Sağlık turizmi kısmında Taylandaki dişçilerin oldukça iyi ve hesaplı olduğunu yazmışsınız. Bizde gitmişken diş bakımı ve belki beyazlatmada yaptıralım diye düşündük. Bangkok veya Phuket’te tavsiye edebileceğiniz dişçi varmı acaba?Birde gerçekten temiz ve güvenilirlermi? Bilmediğimiz yer olduğu için gene de bir sorayım istedim.Size teşekkür eder ve iyi çalışmalar dilerim.

  #22038
  Keremcan Büyüktaşkın
  Anahtar yönetici

  Merhaba,

  Öncelikle övgü dolu sözleriniz için teşekkür ederim, sitenin faydalı olmasına sevindim.

  Sorunuza gelince, Tayland’da hiç çekinmeden diş bakımınızı yaptırabilirsiniz. Klinikler ve hastanelerde son derece yüksek bir hijyen standartı var ve doktorların büyük bölümü batı eğitimliler.

  Ben Tayland’a her gittiğimde diş bakımımı yaptırıyorum ve Türkiye’ye göre çok daha ekonomik oluyor. Hatta, Tayland’a her gittiğimde dünyanın dört bir yanından sırf diş problemlerini halletmek için Tayland’a gelmiş insanlarla tanışıyorum. Kompleks prosedürlerin fiyatları özellikle Avustralya ve ABD gibi ülkelerde çok pahalı ve işlemlerini Tayland’da yaptıranlar çok ciddi bir kara geçmiş oluyorlar.

  Bangkok’un Sukhumvit bölgesinde bulunan Bangkok Smile kliniğini bahsettiğiniz türde işlemler için tavsiye edebilirim. Son derece makul fiyatları var ve birinci sınıf hizmet sunuyorlar. Dental Hospital Bangkok hakkında da olumlu görüşler duyuyorum, daha kompleks işlemler içinse burası uygun olabilir.

  Şimdiden keyifi bir tatil dilerim.

  İyi günler

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.