6 yazı görüntüleniyor - 1 ile 6 arası (toplam 6)
 • Yazar
  Yazılar
 • #22783
  yasin kalkan

  Merhaba. Öncelikle emeğiniz için teşekkür ederim. Sayfanız bana çok yardımcı oldu.

  Ben şimdi airbnb booking gibi sitelerden kiralık ev araştırıyorum ama sanırım fiyatlar normalden daha fazla gösteriliyor. Kiralık ev ilanları için bakabileceğimiz Tayland sitesi var mı?

  #22785
  Keremcan Büyüktaşkın
  Anahtar yönetici

  Merhaba,

  Hangi şehirlerde ve ne kadar süreyle ev kiralamak istiyorsunuz?

  İyi günler

  #22787
  yasin kalkan

  Merhaba,

  Ko Samui’de 1 aylık. Sahil üzerindeki bungalowlar çok hoş. Onlardan birinde kalmak güzel olsa gerek 🙂

  #22788
  Keremcan Büyüktaşkın
  Anahtar yönetici

  Aylık maksimum bütçenizi bilmiyorum, ama açıkçası Koh Samui yerine tam karşıdaki Koh Phangan’da bungalov kiralamayı da düşünebilirsiniz. Koh Samui oldukça turistik bir ada ve fiyatlar da pahalı. Koh Phangan ise daha çok sırt çantalı gezginler tarafından tercih edildiği için fiyatlar daha uygun.

  Koh Phangan’da benim kaldığım ormanlık bölgede bungalovları olan bir İngiliz arkadaşımın denize sıfır kiralık bungalovları da var. İsterseniz size iletişim bilgilerini verebilirim. Tabii denize sıfır bungalovlar benim kiraladığım orman içi bungalovlardan daha pahalı olacaktır, ancak muhtemelen Samui’ye göre çok daha hesaplı olacaktır.

  #22791
  yasin kalkan

  Verirseniz memnun olurum bilgilerini

  Siz kaça tutmuştunuz orman içi bungalovları? Ben 15.000-20.000 civarında bir bütçe düşünüyorum denize sıfır bungalov için.

  #22792
  Keremcan Büyüktaşkın
  Anahtar yönetici

  Şu albümde resimlerini görebileceğiniz mavi bungalovu tüm faturalar dahil 6000 baht’a tutmuştum. Ancak üzerinden bayağı zaman geçti, şimdi minimum 7000 baht’tan başlıyordur. Bu ormanlık bölgede daha lüks, klimalı bungalovlar sanırım 10-15,000 baht civarıydı. Denize sıfırlar da dediğiniz gibi 20,000 baht civarı olsa gerek.

  Ancak Koh Samui’de çok daha pahalı olacağını tahmin ediyorum. Samui için bir kiralık bungalov sitesi aradım ancak bulamadım. Koh Phangan’da ise genelde adayı motosiklet ile gezerken kiralık ev tabelalarına bakarak veya arkadaş tavsiyesi ile bungalov bulunuyor.

  İngiliz arkadaşımın bilgilerini email adresinize gönderdim.

6 yazı görüntüleniyor - 1 ile 6 arası (toplam 6)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.