2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #20062
  semra

  Merhaba iyi günler,benim sorum şöyle olacak size eğer cevaplandırırsanız çok memnun kalırım,benim 20 yaşında oğlum turizm meslek lisesi güzellik,vücut bakımı ve masörlük bölümünü bitirdi ve şu an eskişehirde 2 yıllık aynı bölümünü devam etmekte ve bu yıl son yılı,oğlum kendisini masörlük alanında geliştirmek istiyor ve tayland’ın masörlük alanında çok gelişmiş bir yer olduğunu duyduk,ve oraya gidebilmek için neler yapmamız gerek?ve gitse ne kadar uzun süre kalabilir?araştırdığıma göre vizeyi 1 aylık veriyorlarmış,ama oğlumun oradaki eğitimi için 1 aylık süre çok kısa,daha uzun nasıl kalabilir?bunun şartları nelerdir acaba,bu konularda yardımcı olursanız sevinirim,şimdiden teşekkür ederim.

  #20063
  Keremcan Büyüktaşkın
  Anahtar yönetici

  Merhabalar,

  Söylediğiniz üzere Tayland’da çok sayıda Tay masajı okulu bulunuyor. Bu kurslarda uzun veya kısa süreli çeşitli sertifika programlarına katılmak mümkün.

  Masaj okullarının çoğu Bangkok ve Chiang Mai şehirlerinden bulunuyor. Bangkok’taki Wat Pho tapınağı Tay masajının doğum yeri olarak kabul ediliyor ve buranın bir okulu da var. Okulun bilgilerini bu sitede bulabilirsiniz.

  Chiang Mai’deki önde gelen okullardan bazıları ise ITM ve TMC.

  Tayland’da uzun dönem kalmak için çok girişli turist vizesi alınabiliyor. Bu sayede Tayland’da 2 aydan 8 aya kadar kalmak mümkün. Vize bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

  İyi günler

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.