2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #23436
  fatih

  iyi günler,
  ben taylandda bazı evler kiraladım yakın bir tarihte gideceğim. evlerdeki wifi sisteminin ne kadar iyi olup olmadığını bilmediğimin kendimi güvence altına almak amacıyla bazı cep telefonu operatorleri veya daha başka bildiğiniz bir seçenek varsa kotası iyi olan bir internet aboneliği yapmak istiyorum. bunu istememin sebebi güncel freelance işlerimi aksamadan takip edebilmek içindir. mesela türkiyede bi cep telefonu operatörünün 8gb lik aylık tarifesi var ona aboneyim. taylandda bildiğiniz önebileceğiniz bir seçenek var mıdır bu konuyla ilgili? sitenizde bazı oparetörlerin isimleri var. sitelerine girdim bazı sayfaların ingilizce tercümeleri yok birde çok yavaş. iyi günler dilerim.

  #23440
  Keremcan Büyüktaşkın
  Anahtar yönetici

  Merhaba,

  Ben de freelance çalışıyorum ve şimdiye kadar kiraladığım yerlerde işimi aksatacak bir sorunla pek karşılaşmadım. Genelde bağlantılar iyi oluyor.

  3G için AIS’in fiyatlarını burada görebilirsiniz, aşağı doğru ok işaretlerine tıklayın. DTAC’in fiyatlarını ise burada ve burada görebilirsiniz. TrueMove’un fiyatlarını da burada görebilirsiniz. Ancak TrueMove’un kapsama alanı diğerlerine göre daha dar.

  İyi günler

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.