4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
 • Yazar
  Yazılar
 • #24171
  ECE

   Merhabalar , benim bir sorum olacaktı, Koh Samui’de yağmur ormanları var mı ? Diğer sorum ise Koh Samui`de tatil yapmayı düşünüyorum Survivor adası gibi yani Survivor adası gibi bi tarzda tatil olmasını istiyorum yani Survivor adası doğası gibi sizce Survivor adası benzeri tatil yapmak için Koh Samui adası uygun mu sizce ?

   #24172
   Keremcan Büyüktaşkın
   Anahtar yönetici

    Merhaba,

    Ko Samui genel olarak yapılaşmanın yoğun olduğu bir ada, ancak orta kısımlarında yağmur ormanları var. Bu ormanlık alanlarda genelde fil gezileri, yürüyüşler ve halatla kayma aktiviteleri düzenleniyor.

    Ancak gerçek bir yağmur ormanı deneyimi yaşamak isterseniz, Samui’ye yaklaşık 5 saat mesafede bulunan Khao Sok Milli Parkına gitmenizi öneririm. Burada Amazon’dan bile daha eski bir yağmur ormanı kalıntısı bulunuyor ve orman içinde yürüyüşler yapmak mümkün.

    “Survivor adası”ndan neyi kastettiğinizi ise tam olarak anlayamadım. Tropikal bir adada ya da yapılaşmanın pek olmadığı bir adada mı tatil yapmak istiyorsunuz?

    İyi günler

    #24190
    ECE

     Söylediğimiz yagmur ormanina baktim magic garden diye bir yer var icinde heykeller filan var orasi da yagmur ormani sanirim ?

     “Survivor adasindan” kastım yani koh samuinin doğasi sahilleri dominik cumhuriyetine benziyor mu yani doğasi olarak sahilleri olarak o yönden dedim yani televizyonda gordugumuz Survivor adasi tarzi bir adami estetik acidan benziyor mu ?

     #24196
     Keremcan Büyüktaşkın
     Anahtar yönetici

      Ko Samui tropikal bir ada, o yüzden de sanırım beklentilerinizi karşılayacaktır.

     4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
     • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.