2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #15128
  Ahmet Furkan

  Merhaba siteniz gerçekten harika, söylenecek söz bulamıyorum. Böylesine yararlı bir site açtığınız için kendi adıma teşekkür ederim sizlere. Benim siz’e bir sorum olacaktı ! Ben Tayland’da 4 yıllık üniversite okumak istiyorum bangkok veya pattaya gibi güzide şehirlere yakın olması önemli. Tayland’da üniversite okuyabilmek için araştırma yaptım fakat elime yararlı bir bilgi geçmedi. Tayland’da üniversite okumak için napabilirim, nereden bilgi almam gerekli veya Sizin bilginiz varsa bana yardımcı olurmusunuz . Kısacası Tayland’da üniversite okumak istiyorum ne yapmam gerek ?

  #15129
  Keremcan Büyüktaşkın
  Anahtar yönetici

  Merhabalar,

  Güzel sözleriniz için teşekkür ederim, siteyi faydalı bulmanıza sevindim.

  Tayland’da başta Bangkok & Chiang Mai olmak üzere birçok şehirde üniversite eğitimi almak mümkün.

  Bu sitede yabancılara açık olan üniversiteleri, bölümlerini & ortalama eğitim ücretlerini görebilirsiniz. Ayrıca ilgili okulun bağlantısına tıklayarak daha fazla bilgi de edinebilirsiniz.

  Bu üniversitelerden birini seçtikten sonra iletişime geçebilir & kaydınızı yaptırabilirsiniz. Daha sonra da size gönderecekleri belge ile Tayland büyükelçiliği veya konsolosluğuna başvurarak ED sınıfı vizenizi alabilirsiniz. Bu sayfada iletişim bilgilerini bulabileceğiniz elçilik veya konsoloslukla iletişime geçerek gerekli tüm belgeleri öğrenmenizde fayda var.

  İyi günler

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.