• Bu konu 2 yanıt içerir, 2 izleyen vardır ve en son 7 yıl önce bilal tarafından güncellenmiştir.
3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Yazar
  Yazılar
 • #22326
  yasin kalkan

  Merhaba Keremcan bey. Size tekrar bir sorum olacaktı. Tayland gezim sırasında telefon almayı düşünüyorum. Internette dikkatimi çekti.

  http://www.lazada.co.th/refurbished-applie-iphone-4s-black-204650.html

  Bu “refurbished” telefonlar güvenilir olur mu acaba? Fiyatlar epey ucuz.

  #22327
  Keremcan Büyüktaşkın
  Anahtar yönetici

  Merhaba,

  “Refurbished” demek, arızalanmış veya vitrinde kullanılmış bir ürünün firmaya geri gönderilmesi ve firma tarafından tamir edildikten veya gözden geçirildikten sonra tekrar satışa sunulması anlamına geliyor. Firma bu ürünün tüm fonksiyonlarını yerine getirdiğine dair garanti veriyor. Ben daha önce “refurbished” elektronik ürünler satın aldım ve gayet memnun kaldım.

  Ancak gönderdiğiniz linkte “Apple” yerine “Applie” yazdığı dikkatimi çekti. Bazen Çin malı “çakma” telefonlara orijinal ürünün benzeri bir isim verebiliyorlar. Bu tür bir durum mu, yoksa sadece yanlış mı yazılmış bilemiyorum.

  Bangkok’ta cep telefonu almak için en çok tercih edilen yer MBK alışveriş merkezi. Burası hakkındaki bilgileri Bangkok alışveriş merkezleri sayfasında görebilirsiniz.

  İyi günler

  #22782
  bilal

  şu an için cep telefonları fiyatları nedir? LG G3-Samsung S5-Sony Z1(2) en son çıkan 🙂 neydi bilmiyorum bu 3 telefonun fiyatları nedir

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.