4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
 • Yazar
  Yazılar
 • #26210
  Emre

  merhaba. Ben tayland’da tay bir bayanla evlenmek istiyorum. Gereken belgeler ve Turkiyeden yapılacak islemler nelerdir? Evlendikten sonra da yapılacak prosedurler nelerdir? Evlenince direk oturma izni veriyorlarmı? Biraz cok soru oldu ama:) simdiden tesekkurler..

  #26215
  Keremcan Büyüktaşkın
  Anahtar yönetici

  Merhaba,

  Bu konudaki bilgileri Tayland vizesi sayfasındaki O Sınıfı Vize ve Evlilik Uzatması bölümünde bulabilirsiniz.

  Ancak gerekli belgeler değişebiliyor, en son bilgileri öğrenmek için Ankara Tayland Büyükelçiliği ile iletişime geçmenizi öneririm.

  İyi günler

  #26240
  Emre

  Tekrar merhaba, peki belli bi miktarda yatırım yapsak oturma izni alabiliyormuz? Mesela 50 bin dolarlık bi yatırım pattaya ‘da. Bunun icin yine Ankara buyukelciliginde ne gibi evraklar lazım. Tessekurler

  #26244
  Keremcan Büyüktaşkın
  Anahtar yönetici

  Tayland’da sürekli oturma izni almak son derece zor ve uzun bir süreç. Şu an için en iyi seçeneğiniz evlilik vizesi veya iş kurma vizesi alarak 1 yıl süre ile Tayland’da kalma hakkı almanız olabilir. Süre bitiminde bunu yenileyebilirsiniz.

  Yatırım yapmak oldukça komplike bir konu ve maalesef bu konuda bilgim yok. En doğru bilgiler için gene Tayland büyükelçiliğine danışmanızı tavsiye ederim. Bangkok’taki TC büyükelçiliği ile de iletişime geçerseniz sanırım size yol gösterirler.

4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.