4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
 • Yazar
  Yazılar
 • #13644
  Elif

   merhaba,
   önümüzdeki ay Tayland gezisi planımız var, bangkokta kalacağımız otel sukhumvitte, alışveriş yapabileceğimiz ve bizi etkileyebilecek bir alışveriş merkezi olarak Siam Paragon’u tavsiye ettiler. sukhumvitten taksiyle ulaşabilir miyiz? yada bu konuda bir öneriniz olur mu? uygun fiyatlı alışveriş yapmak ve bunu keyif alarak yapmak istiyoruz, şimdiden teşekkürler…

   #13645
   Keremcan Büyüktaşkın
   Anahtar yönetici

    Merhabalar,

    Hem Sukhumvit bölgesinde, hem de Siam Square bölgesinde çok sayıda AVM bulunuyor. Siam Paragon’a & Siam Square’deki diğer AVM’lere taksinin yanı sıra Havaray (SkyTrain) ile ulaşabilirsiniz. Bu raylı sistem taksiye göre daha hızlı bir seçenek. Ayrıca Sukhumvit bölgesinde yeni açılan Terminal 21 ve The Emporium AVM’lerini de tavsiye ederim.

    Bangkok alışveriş merkezleri ve Bangkok ulaşım sayfalarında ayrıntılı bilgileri görebilirsiniz.

    İyi günler

    #13798
    Elif

     Çok teşekkür ediyorum, çok yardımcı oldunuz:))) Müsaadeniz olursa bir şey daha danışmak istiyorum, 21-28 Temmuz tarihlerinde orada olacağız, bizi birkaç arkadaş korkuttu “öğleden sonra hiç gezemeyeceksiniz , çok yağış oluyor” diyorlar?? Siz ne düşünüyorsunuz??

     #13799
     Keremcan Büyüktaşkın
     Anahtar yönetici

      Merhabalar,

      Ben açıkçası hiç yaz aylarında Tayland’da bulunmadım, o yüzden kesin bir bilgi veremeyeceğim. Ancak Tayland mevsimleri sayfasındaki yağış ortalamalarına baktığım zaman, Bangkok’un Temmuz ayında çok aşırı bir yağış almadığını görüyorum. Aşırı yağışlar daha çok Eylül gibi başlıyor.

      Bir de bildiğim kadarıyla yağış olsa bile kısa süreli oluyor, saatlerce aralıksız yağmıyor. Yağış olduğunda bir AVM’ye girebilirsiniz, sonra bittiğinde çıkıp gezmeye devam edebilirsiniz. Yani fazla endişelenmenize gerek yok gibi gözüküyor.

      İyi günler

     4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
     • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.