Gece hayatı bakımından Bangkok’un en en hareketli yerlerinden olan Sukhumvit caddesi üzerindeki başta Soi 11 olmak üzere çeşitli sokaklarda her zevke hitap eden yüzlerce bar ve club bulunuyor.

Thonglor ve Ekkemai gibi sokaklarda ise Bangkok’un en elit bar ve clubları bulunuyor. Bu clubların müdavimleri arasında meşhur veya milyoner Taylar da var. Bu clublara girebilmek için iyi giyinmeye dikkat etmek gerekiyor, şort ve terlik genellikle kapıdan çevrilmenize neden oluyor.


bangkok-asagi-sukhumvit-otelleri bangkok-yukari-sukhumvit-otelleri


CLUBLAR

Levels

bangkok-levels-club

Bangkok’un en yeni kulüplerinden olan Levels, aynı zamanda en iyilerinden. Bir binanın altıncı katında bulunan devasa kulüpte dört kısım bulunuyor. Girişi genellikle ücretsiz olan kulübün özel gecelerinde ücret alınıyor.

Adres: Sukhumvit Soi 11
Ulaşım: Havaray (BTS SykTrain) ile Nana istasyonu

Q Bar

bangkok-q-bar

Bu New York stilindeki bar ve club hem yabancıları hem de Tayları kendine çekiyor. Oldukça ünlü DJlere ev sahipliği yapan mekan muhtemelen Tayland’daki en geniş içki koleksiyonuna sahip. Dikkat edilmesi gereken bir nokta ise, bu bara gelen Tay kızlarının bir kısmının “profesyonel” olduğu.

Adres: 34 Sukhumvit Soi 11
Ulaşım: Havaray (BTS SykTrain) ile Nana istasyonu
Harita


Escudo

bangkok-escudo

Bangkok’un en sıcak noktalarından olan Escudo iki katlı bir club. İlk kat hip-hop çalarkjen, saha sakin bir atmosfere sahip olan ikinci katta house müzik çalınıyor.

Adres : Sukhumvit Soi 55 The Dutchess Plaza Building
Ulaşım: Havaray (BTS SykTrain) ile Thonglor istasyonu
Harita


Narz (Narcissus)

bangkok-narz-narcissus

Bu görkemli club daha çok ünlü veya zengin Taylar tarafından tercih ediliyor. Narz zaman zaman Paul Oakenfold gibi dünyaca ünlü DJleri de ağırlıyor. Clubın giriş ücreti 500 baht civarı.

Adres: 112 Sukhumvit Soi 26
Ulaşım: Havaray (BTS SykTrain) ile Asoke istasyonu
Harita


Glow

bangkok-gece-kulupleri-glow

BARLAR

Cheap Charlie’s

bangkok-barlari-cheap-charlies

Sukhumvit’in en meşhur mekânlarından olan Cheap Charlie’s küçük ve samimim bir açık hava barı.

WTF

bangkok-barlari-wtf-bar

Soi 51’de bulunan ve açılımı Wonderful Thai Friendship olan bu bar ve sanat galerisi karışımı mekânda oldukça kaliteli bir kokteyl menüsü var.

Wine Connection

bangkok-barlari-wine-connection